У Краматорську відбулась церемонія нагородження «Молода людина року»

Спеціальну нагороду від народного депутата України Максима Єфимова отримав молодий краматорчанин

Захід відбувся під егідою Донецької обладміністрації. Щорічне вшанування найбільш талановитих і перспективних молодих людей Донецької області в цьому році відбулося у Краматорську.

Сімнадцять молодих людей із різних галузей економіки і суспільного життя отримали нагороди від Департаменту у справах молоді області.

Троє з нагороджених – краматорчани. Так, кращим правоохоронцем був визнаний лейтенант Ігор Трембач, кращим рятувальником – Максим Черменьов, а кращим машинобудівельником – працівник НКМЗ Євген Фабриченко.

Окрему нагороду від народного депутата Максима Єфимова отримав волонтер Краматорського центру для переселенців Олександр Петров.

За словами помічника народного депутата Максима Єфимова Ольги Ворощук, Саша – справжній приклад для наслідування. Коли юнак піднімався на сцену палацу, зал зустрічав його, стоячи.

«Упродовж тривалого часу і не дивлячись ні на що, Олександр Петров, ризикуючи своїм життям, евакуює мирних мешканців із зони проведення бойових дій. А ще він відвозить військовим на передову предмети першої необхідності. Він справжній герой і приклад для наслідування. Максим Вікторович не зміг залишити таку людину без уваги», – додала Ольга Ворощук.

Джерело: http://www.vp.donetsk.ua/gorod/14924-v-kramatorske-proshla-tseremoniya-nagrazhdeniya-moloda-lyudina-roku.html