Історії працевлаштування

Бандура Олена –
випускниця Горлівського регіонального інституту 2009 року, магістр з обліку і аудиту.
Вступила до ГРІ Університету “Україна” в 2004 році на спеціальність “Облік і аудит”. У 2009 році закінчила й отримала диплом магістра. З грудня 2008 до вересня 2010 року працювала в цьому ж інституті у відділі бухгалтерського обліку і звітності. У жовтні 2010 року переїхала до Харкова, і з лютого до листопада 2011 року працювала бухгалтером-касиром у ПАО КБ “Правекс-Банк”. З грудня 2011 року працює касиром у ПАТ “Кредитпромбанк” міста Харкова.
Бегей Григорій –
випускник спеціальності «Фізична реабілітація» Горлівського регіонального інституту Університету «Україна»
Докладніше…
Вихрістенко Вікторія –
випускниця Горлівського регіонального інституту 2008 року, спеціаліст з фізичної реабілітації.
Після закінчення інституту працювала в салоні мобільного зв’язre “Life” продавцем-консультантом і старшим менеджером, потім у студії загару SunLight адміністратором, потім у Горлівській загальноосвітній школі №7 учителем фізкультури – за фахом. На даний момент педагог-організатор цієї школи. Зараз навчається в в центрі післядипломної освіти Університету іноземних мов. Отримує другу вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія».
Горєла Дар’я Юріївна –
випускниця кафедри комп’ютерних систем та мереж Горлівського регіонального інституту Університету «Україна» 2010р., освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст», заочної форми навчання
Докладніше…
Захарченко Олександр Вікторович –
випускник Горлівського регіонального інституту Університету «Україна».
Працює на ПП Ювелірний завод «Артзолото» провідним бухгалтером
Докладніше…
Кулаковська Катерина Юріївна –
випускниця 2009 р. Горлівського регіонального інституту Університету «Україна”, бакалавр соціальної роботи
Докладніше…
Мяделко Михайло Володимирович –
випускник Горлівського регіонального інституту Університету «Україна», магістр з фізичної реабілітації
Докладніше…
Рафагуддинов Роман –
випускник Горлівського регіонального інституту 2011 року, спеціаліст з комп’ютерних систем і мереж.
Я познайомився з кафедрою комп’ютерних систем і мереж ще школярем 11 класу. Переміг в олімпіаді і був зарахований студентом у 2006 році. На 3 курсі я проходив виробничу практику в компанії ТОВ ІНМАРТ. Після проходження практики керівництво компанії запропонувало мені продовжити працювати в даній компанії. Я перейшов на навчання за індивідуальним графіком і став стажером майстра технічного обслуговування. По закінченні випробувального терміну успішно здав атестацію і став майстром ТО (технічного обслуговування). Працюючи майстром, я під’єднував абонентів до мережі Інтернет і кабельного телебачення. Через рік я пішов на підвищення і став інженером технічної підтримки. Тепер до моїх обов’язків входить усунення несправностей в обладнанні, на вузлах, а також робота з абонентським відгалуженням і обладнанням безпосередньо в абонентів. У червні 2011 року я захистив диплом спеціаліста з комп’ютерних систем і мереж та до сьогодні працюю в компанії ТОВ ІНМАРТ.ЮА.
Фіртич Лариса Миколаївна –
cпеціаліст з фізичної реабілітації, випускниця Горлівського регіонального інституту Університету «Україна» 2007 року
Докладніше…
Чебанова Світлана –
випускниця Горлівського регіонального інституту 2009 року, магістр з обліку і аудиту.
Вступила до ГРІ у 2002 році на спеціальність “Бухалтерський облік”. Під час навчання почала трудову діяльність у бухгалтерії того ж ВНЗ (з жовтня 2004 року) на посаді економіста. З січня 2007 року обіймала посаду бухгалтера. У 2009 році закінчила із відзнакою ГРІ й отримала кваліфікаційний рівень магістра за спеціальністю “Облік і аудит”. З вересня 2009 року працює заступником головного бухгалтера ГРІ.